Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia

39,90 zł
Brutto
Autorzy: Praca zbiorowa

Pierwsza w Polsce książka napisana przez uczestników terapii grupowej dla dorosłych dzieci alkoholików.

W magazynie
Opis

Trzymasz w rękach pierwszą w Polsce książkę wydaną przez grupę wsparcia DDA. Mamy nadzieję, że ta wcale niełatwa lektura przekona Cię do zrobienia kroku w kierunku zmiany, która może przynieść same korzyści. Znamy to uczucie blokujące nas przed podjęciem jakiegokolwiek działania oraz jakiejkolwiek decyzji. Znamy to uczucie z autopsji, ponieważ każda z nas stała przed dylematem zapisania się lub nie na terapię dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Oczywiste jest, że nie mamy wpływu na to, w jakiej rodzinie dane było nam się wychowywać i dorastać, jednak mamy absolutną moc i możliwości, by robić to od momentu, w którym postanowimy zmieniać nasze życie. Takim dniem może być pierwsze spotkanie z grupą DDA. Wybór oczywiście należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

* * *

Wraz z tą książką pięć kobiet zaprasza Cię do swojego świata; świata dorosłego dziecka alkoholika. Choć jest to świat, w którym dominują niszczące emocje, książka pokaże Ci, że nie jesteś w nim sama, a kobiety przez swoje historie mogą być dla Ciebie inspiracją i pokazać, jak i gdzie kroczyć, by ten własny świat ulepszyć. Zapraszam Cię do zapoznania się z historiami z wnętrza grupy wsparcia DDA. Być może i Ty odnajdziesz tu siebie i pomoc, której szukasz.

Jakub B. Bączek
Trener mentalny #1 w Polsce

* * *

Czytanie tej książki jest jak przysłuchiwanie się intymnej i odważnej rozmowie między kobietami z różnych światów, a jednak niezwykle bliskimi sobie wspólnotą doświadczeń. Rozmowie dotyczącej kluczowych momentów i zmian, zarówno w terapii, jak i w życiu. Szczerej i bardzo poruszającej. Idealna książka dla wszystkich, którzy „chcieliby, ale boją się” uczestniczyć w grupie terapeutycznej. Znajdziecie tu wiele odpowiedzi na swoje wątpliwości. Z serca polecam! 

Ewa Wróbel – psycholog, psychoterapeuta
https://wrobelewa.pl

Szczegóły produktu
ISBN 978-83-64506-71-0

Opis

AutorPraca zbiorowa
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2020
Oprawamiękka
Ilość stron168
Format144x205
Numer ISBN978-83-64506-71-0
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Terapia dla DDA oczami grupy wsparcia”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart