AUTYZM W CENTRUM UWAGI Podręcznik z ćwiczeniami dla profesjonalistów

27,30 zł 39,00 zł
Brutto
Autorzy: Tom McKernan i John Mortlock

Autyzm w centrum uwagi jest kursem szkoleniowym dla pracowników, którzy opiekują się osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Przekłada on teorię na praktykę, umożliwiając rozwój umiejętności i kompetencji opiekunów oraz koncentruje się na tych dziedzinach, w których opieka nad osobami z autyzmem różni się od opieki nad innymi grupami ludzi. 

W magazynie
Opis

W 1995 roku Tom McKernan i John Mortlock stworzyli pierwszy podręcznik do szkolenia personelu pracującego z dorosłymi osobami z autyzmem. Ich podejście do tematu jest jasne, praktyczne i systematyczne. Zajmują się triadą zaburzeń w zakresie rozwoju interakcji społecznych, komunikacji i wyobraźni oraz analizują powtarzające się wzory zachowań, które stanowią główne problemy obecne we wszelkich formach zaburzeń autystycznych. Podają jasne przykłady zachowania autystycznego, omawiają sposoby pomocy i przedstawiają ćwiczenia dla szkolących się, tak opracowane, aby stymulować i pogłębiać zrozumienie istoty autyzmu.

Autorzy podjęli się trudnego zadania i wspaniale udało im się osiągnąć swoje cele. Podręcznik ten powinien znaleźć zastosowanie w podstawowym szkoleniu personelu w stałych i dziennych ośrodkach, gdzie mieszkają lub pracują dorośli z autyzmem.

Szczegóły produktu
ISBN 83-917718-1-4

Opis

AutorTom McKernan i John Mortlock
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2004
OprawaSkoroszytowa spiralowana
Ilość stron118
FormatA4
Numer ISBN83-917718-1-4
Fragment (skrót, url)https://wydawnictwojak.pl/autyzm-w-centrum-uwagi
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “AUTYZM W CENTRUM UWAGI Podręcznik z ćwiczeniami dla profesjonalistów”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart