Metalurgia spawania

134,00 zł
Brutto
Autor: Edmund Tasak

Książka stanowi podsumowanie 38-letniego dorobku naukowego i dydaktycznego autora w zakresie metalurgii spawania i spawalności materiałów konstrukcyjnych.

W magazynie
Opis

Książka stanowi podsumowanie 38-letniego dorobku naukowego i dydaktycznego autora w zakresie metalurgii spawania i spawalności materiałów konstrukcyjnych. W publikacji tej omówiono:

  • problemy występujące podczas oddziaływania łuku elektrycznego na materiał, zjawiska występujące w procesie krystalizacji jeziorka spawalniczego i problemy związane z pękaniem w procesie krzepnięcia,
  • sposoby przeciwdziałania pękaniu w czasie spawania i po jego zakończeniu,
  • struktury powstające w czasie spawania niestopowych i stopowych stali konstrukcyjnych, stali nierdzewnych i żaroodpornych,
  • problemy związane z odpornością korozyjną stali nierdzewnych oraz ze zmianami struktury i właściwości austenitycznych stali żaroodpornych w procesie eksploatacji.
  • naprężenia i odkształcenia w połączeniach spawanych oraz zmiany właściwości w procesie obróbki cieplnej i eksploatacji konstrukcji spawanych pracujących w podwyższonych temperaturach.
Szczegóły produktu
ISBN 978-83-923191-1-5

Opis

AutorEdmund Tasak
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2008
Oprawatwarda
Ilość stron568
Format165 x 235
Numer ISBN978-83-923191-1-5
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Metalurgia spawania”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart