Mongolia. 12 lat później
  • Obecnie brak na stanie
  • -30%
Mongolia. 12 lat później

Mongolia. 12 lat później

34,30 zł 49,00 zł
Brutto
Autor: Joanna Górecka

Emocjonalna i osobista relacja z nietuzinkowej samochodowej podróży przedsięwziętej w 2009 roku przez Autorkę z towarzyszami po Mongolii. Klimat fascynującej Mongolii odczytuje się jednym tchem, niedostatki wyobraźni wspierając ponad setką pięknych kolorowych zdjęć. Wciągające spojrzenie na Mongolię, które sprawia, że europejski czytelnik sam chce doświadczyć życia mongolskich nomadów.

Obecnie brak na stanie
Opis

Nie byłoby tej wyprawy, gdyby nie rodzina Sudowsuren.

Podziękowania należą się zatem głowie rodziny, czyli Sudowsurenowi, który odkrywał przed nami tajniki koczowniczej wiedzy, a swoim niewzruszonym spokojem pozwalał rozkoszować się bez pośpiechu urokami Krainy Błękitnego Nieba, z cierpliwością znosząc nasze zachcianki.

Podziękowania należą się nieocenionej Dżargalsuren, drobnej kobiecie-orkiestrze, bez której zgubilibyśmy się zapewne dziesiątki razy, nie wstąpilibyśmy do licznych gerów, nie spotkali tylu ludzi i nie poznali tak wielu zwyczajów, a do tego z pewnością nie mielibyśmy zawsze rano przygotowanej gorącej wody na herbatę.

Podziękowania należą się wreszcie naszej niezastąpionej Tuwszindżargal, która była dla nas nie tylko nieocenioną przewodniczką i tłumaczką w jednym, ale też wspaniałym kompanem podróży, a dla mnie dodatkowo skarbnicą wiedzy o Mongolii, z której czerpałam garściami.

Bajarlaa… dziękuję!

Szczegóły produktu
ISBN 978-83-64506-88-8

Opis

AutorJoanna Górecka
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2022
Oprawamiękka
Ilość stron292
Format140 x 205
Numer ISBN978-83-64506-88-8
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Mongolia. 12 lat później”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart