Na zawsze Różany

44,00 zł
Brutto
Autor: Bogna Ziembicka

Piąta i ostatnia część sagi o Różanach. Zosia zaprasza na swój ślub z Erykiem kilkoro starych przyjaciół niani, Zuzanny. Chce w ten sposób otworzyć drzwi do jej przeszłości, nie wie jednak, jak wiele tajemnic tam się kryje.   

Akcja powieści rozgrywa się współcześnie w Różanach, Izraelu, Stanach Zjednoczonych i Indiach, a retrospekcje przenoszą czytelnika do powojennych Niemiec, Związku Radzieckiego i Krakowa z lat 50. i 60. 

Opis

WIĘCEJ O SADZE

Piąta i ostatnia część sagi o Różanach, nie-zwykłego romansu, lecz dającego do myślenia, inteligentnie napisanego z niezwykłą dbałością o realia i z wieloma nieoczekiwanymi elementami.

Saga o Różanach to bardzo dobrze przyjęty debiut pisarski autorki z Krakowa. Cztery dotychczasowe tomy ukazały się nakładem Wydawnictwa Otwartego. Tom pierwszy „Droga do Różan” w 2012 roku (+ drugie wydanie ze zmienionym formatem i okładką w 2013). Tom drugi „Wiosna w Różanach” podobnie, pierwsze w 2012, drugie wydanie wizualnie zmienione w 2013 roku. Tom trzeci „Tylko dzięki miłości” ukazał się w 2014 roku, w 2015 roku wydawnictwo EzBook wypuściło audiobooka z Anną Dymną i Pawłem Sanakiewiczem jako lektorami. Tom czwarty „Bądź przy mnie” ukazał się w 2015 roku.

Wszystkie tomy łączą postacie Zosi (t. 1, 2. 5) i jej niani Zuzanny (t. 2, 3, 5). Tomy 1 i 2 to czasy nam współczesne, 3 i 4 opowiadają o realiach drugiej wojny światowej i okresu tuż przed nią. Tom 3 zawiera wycinki z autentycznego ilustrowanego magazynu wychodzącego w międzywojniu w Krakowie.

Akcja piątego tomu rozgrywa się współcześnie w Różanach, Izraelu, Stanach Zjednoczonych i Indiach, a retrospekcje przenoszą czytelnika do powojennych Niemiec, Związku Radzieckiego i Krakowa z lat 50. i 60.Zosia znajduje w starym kalendarzu swojej niani nazwiska i adresy ludzi, z którymi Zuzanna kiedyś korespondowała, i postanawia zaprosić ich na swój ślub z Erykiem. Nie wie, jak wiele wspomnień poruszą te zaproszenia i ile tajemnic dzięki nim się wyjaśni. Nie wie także, że Natalia, którą Eryk odtrącił, poprzysięgła mu zemstę i że nie cofnie się przed niczym.

Szczegóły produktu

Opis

AutorBogna Ziembicka
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2015
Oprawamiękka
Ilość stron272
Format145x205
Numer ISBN9788364506321
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Na zawsze Różany”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart