Arabski. Poziom A1 Podręcznik do nauki języka arabskiego

69,30 zł
Brutto
Autor: Karina Wieszczyk

Niniejsza książka to pierwsza część kompleksowej serii do nauki języka arabskiego. Ta część obejmuje podstawowe zagadnienia gramatyczne i umożliwia opanowanie języka arabskiego od podstaw. Seria oparta jest na systemie nauki, w którym logicznie i zgodnie z zasadami skutecznej nauki, po kolei omawiam najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Tematy zazębiają się, cały materiał dobrany jest tak, aby w przystępny sposób wyjaśnić mechanizm działania gramatyki języka arabskiego.

W magazynie
Opis

Przybliżenie zawartości książki Każdy rozdział tej książki to jeden temat gramatyczny wraz z przetłumaczonymi zdaniami. Dzięki nim w wystarczający sposób poznasz każde zagadnienie. Zapoznanie się z każdym z rozdziałów ułatwia zrozumienie podstawowych zasad gramatyki i tworzenie wypowiedzi w języku arabskim. Istotną częścią rozdziałów są wskazówki, które zawierają wiele cennych objaśnień gramatycznych. Znajdziesz tam tłumaczenie poszczególnych słów i zwrotów, odmiany czasowników, informacje na temat często popełnianych błędów czy synonimy.

Podręcznik ten to doskonała propozycja dla osób, które samodzielnie uczą się języka arabskiego. Jest też idealnym materiałem dla tych, którzy podejmują naukę w szkole lub na kursach i chcą wykonać dodatkowe ćwiczenia, sprawdzić swoje umiejętności oraz przetestować swą wiedzę. Dzięki niemu zrozumiesz, jak funkcjonuje język arabski. Nie ucz się zdań i zwrotów na pamięć, lecz rozwijaj umiejętności językowe i tłumaczeniowe. Jest to też najlepsze narzędzie do sprawdzenia siebie, odnalezienia słabych punktów i ich zniwelowania oraz świetny sposób na naukę mówienia przy zachowaniu pełnej poprawności językowej.

Szczegóły produktu
ISBN 978-83-64506-84-0

Opis

AutorKarina Wieszczyk
WydawnictwoWydawnictwo JAK
Rok wydania2021
Oprawamiękka
Ilość stron136
FormatA4
Numer ISBN978-83-64506-84-0
Fragment (skrót, url)https://issuu.com/wydawnictwojak/docs/arabski_A1_fragment
Tab Title
Tab Content
Opinie(0)

Opinia

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “Arabski. Poziom A1 Podręcznik do nauki języka arabskiego”


.png .jpg .gif

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Zaloguj się

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart